1                                                                                                                 Poznań, 19.02.2019

REKOMENDACJA

Kilka tygodni temu odważyłam się zamieścić swoją opowieść storytellingową na Facebooku. Towarzyszyły tej chwili: niepewność, lęk nowicjusza, ale także oczekiwanie, że znajdzie się ktoś bardziej doświadczony w temacie, kto wesprze mnie swoją wiedzą.

Czekałam dosłownie kilka minut. Pani Blanka Dobrowolska – Jakubiec (do tego momentu zupełnie obca mi osoba), odezwała się niemalże natychmiast oferując swoją pomoc. Storytellingiem zajmuje się od dawna i ma w tym temacie spore osiągnięcia.

Zaoferowała mi swój czas, merytoryczną pomoc i wsparcie. Zrobiła to w sposób bardzo taktowny, nienachalny a jednocześnie podeszła do tematu bardzo fachowo.

Dzięki temu moja opowieść stała się po prostu lepsza w warstwie narracyjnej i emocjonalnej, a to stanowi o jej dalszym sukcesie w reklamie mojej firmy. Już niebawem umieszczę ją na tworzonej właśnie nowej stronie internetowej.

To nie było zachowanie standardowe; jestem głęboko przekonana, że Pani Blanka działa w taki sposób zawsze wtedy, gdy może być pomocna. Gdyby to było możliwe chciałabym, aby pracowała w moim zespole – niestety działam w zupełnie innej branży.

Przyszłemu pracodawcy Pani Blanki zazdroszczę (oczywiście pozytywnie), zatrudnienia osoby kompetentnej, pracowitej, pełnej empatii i bardzo kreatywnej.

 

Ewa Nikołajew – Wieczorowska

  • nauczyciel Montessori
  • pedagog terapeuta
  • właścicielka Centrum Uśmiechu Dziecka II Edukacja Terapia s.c. (ośrodka wspierającego edukację i terapię dzieci i Ich rodzin)
  • właścicielka CUD Montessori II Szkolenia Konsultacje (firmy prowadzącej warsztaty, kursy oraz studia podyplomowe z zakresu pedagogiki Marii Montessori)

2                                                                                                               Stęszew 22-02-2019

Rekomendacja

Z ogromną przyjemnością rekomenduję Blankę Dobrowolską – Jakubiec. Poznałyśmy się na kursie strytellingu u Moniki Górskiej. Większość z nas nieśmiało prezentowała na forum grupy swoje pierwsze szkice. Blanka od razu skomentowała i pochwaliła mój wpis. Poprosiłam o feedback i błyskawicznie otrzymałam przemyślaną i konstruktywną opinię.

Poprawiony tekst, ubrany w zgrabne słowa. Skrócony i przemyślany. Moja opowieść, która związana jest z moja działalnością, sklepem z akcesoriami dla zwierząt Amibelle nabrała blasku. Przetłumaczona  pozwoliła wejść z naszymi produktami na rynek hiszpański.

Podsumowując Blanka jest bardzo odpowiedzialną i rzetelnie wykonującą swoje zadania osobą. Wszystko zrobione jest w umówionym terminie. Zgrabnie ujęte w słowa. Każdy kto tylko będzie miał możliwość skorzystania z literackich umiejętności Blanki na pewno otrzyma kawał dobrej roboty.

Z poważaniem

Małgorzata Płócieniczak

CEO Amibelle

 

tel. 698 852 000

malgorzata@amibelle.pl

www.amibelle.pl


3                                                                                                                          2019-03-11

Blankę spotkałam tylko raz. W rozmowie za pośrednictwem technologii informatycznych. Nie było to więc spotkanie na żywo. Mimo to, czułam się jakbym była u niej na kawie. Ona była gospodarzem tego spotkania i prowadziła mnie delikatnie, i jednocześnie z dociekliwością, przez meandry mojej pamięci. Wszystko po to, aby z kawałków historii o moim życiu zawodowym ułożyć tekst z ofertą na powstającą stronę internetową. Nie wiem, jak to zrobiła, ale z tych kilkunastu minut naszej rozmowy wyłoniła się moja historia. Mimo tego, że nie znała mnie wcześniej udało jej się stworzyć tekst, z którym się identyfikowałam w 100%. To dziwne i jednocześnie miłe uczucie czytać własną historię spisaną przez kogoś innego.

Ewelina Cicha


4                                                                                                                          01.05.2019

Rekomendacja:

Blanka z niezwykłą dbałością podchodzi do swojej pracy. Pomogła mi oszlifować moje pierwsze teksty na stronie. Jest profesjonalna, konkretna a przy tym bardzo wnikliwa. Potrafi zręcznie żonglować słowem, nadaje im odpowiednich kolorów i energii, tak aby mogły one Nas zatrzymać i wzruszyć. Serdecznie polecam.

Anna Bezdziecka

 

Poznań 27.08.2019

Kiedy ktoś zapytałby mnie:jak jednym slowem podsumować wspólpracę z Blanką, odpowiedziałabym:SPOKÓJ!

Spokój o to, że będzie na czas, a nawet przed czasem!

Spokój o to, że będzie perfekcyjnie!

Spokój o to, ze będzie poukładane

Spokój o to, ze będzie spójne!

Spokój o to, że będzie do czytania!

Spokój o to, że będą mówić: świetnie się to czyta!

Serdecznie polecam! Praca przy korekcie tekstów była i jest ( bo zamierzam a stałe korzystać) wielką satysfakcją i świętym spokojem dla mnie!

Monika Bartkowiak

Trener sprzedazy

Centrum rozwoju sprzedaży

www.crsprzedazy.pl

 

5